SIT9003AC-2-18EB
SIT9003AC-2-18EB
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά SIT9003AC-2-18EB με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος SIT9003AC-2-18EB
Κατασκευαστής SiTime
Περιγραφή OSC PROG LVCMOS CTR SPRD 1.8V
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs50 pcs100 pcs
500 pcs1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος SIT9003AC-2-18EB Κατασκευαστής SiTime
Περιγραφή OSC PROG LVCMOS CTR SPRD 1.8V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 77799 pcs Φύλλο δεδομένων SiT9003SIT9003 Programmable Part Number Guide
Κατηγορία Κρύσταλλοι, ταλαντωτές, αντηχεία Τάσης - Προμήθεια 1.8V
Τύπος XO (Standard) Spread Spectrum Bandwidth ±0.25%, Center Spread
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Σειρά SiT9003
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση 4-SMD, No Lead
Παραγωγή LVCMOS, LVTTL Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 70°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος 0.031" (0.79mm)
Λειτουργία Enable/Disable Σταθερότητα Συχνότητας (Σύνολο) ±50ppm
Σταθερότητα συχνότητας ±50ppm Λεπτομερής περιγραφή XO (Standard) LVCMOS, LVTTL 1MHz ~ 110MHz Programmable Oscillator 1.8V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 3.5mA Τρέχουσες - Προμήθεια (Απενεργοποίηση) (Max) 800nA
Βασικό συντονιστή MEMS Διαθέσιμο φάσμα συχνοτήτων 1MHz ~ 110MHz