SIT9002AI-13H25EB
SIT9002AI-13H25EB
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά SIT9002AI-13H25EB με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Κατασκευαστής SiTime
Περιγραφή OSC PROG LVPECL CTR SPRD 2.5V
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs50 pcs
100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος SIT9002AI-13H25EB Κατασκευαστής SiTime
Περιγραφή OSC PROG LVPECL CTR SPRD 2.5V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 13039 pcs Φύλλο δεδομένων SIT9002 Datasheet
Κατηγορία Κρύσταλλοι, ταλαντωτές, αντηχεία Τάσης - Προμήθεια 2.5V
Τύπος XO (Standard) Spread Spectrum Bandwidth ±0.25%, Center Spread
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Σειρά SiT9002
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση 6-SMD, No Lead
Παραγωγή LVPECL Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος 0.031" (0.79mm)
Λειτουργία Enable/Disable Σταθερότητα Συχνότητας (Σύνολο) -
Σταθερότητα συχνότητας ±50ppm Λεπτομερής περιγραφή XO (Standard) LVPECL 1MHz ~ 220MHz Programmable Oscillator 2.5V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 84mA Τρέχουσες - Προμήθεια (Απενεργοποίηση) (Max) 10µA
Βασικό συντονιστή MEMS Διαθέσιμο φάσμα συχνοτήτων 1MHz ~ 220MHz