SIT9002AC-33H18SD
SIT9002AC-33H18SD
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά SIT9002AC-33H18SD με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Κατασκευαστής SiTime
Περιγραφή OSC PROG CML CTR SPRD 1.8V STBY
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs50 pcs
100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος SIT9002AC-33H18SD Κατασκευαστής SiTime
Περιγραφή OSC PROG CML CTR SPRD 1.8V STBY Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 12175 pcs Φύλλο δεδομένων SIT9002 DatasheetSIT9002 Programmable Part Number Guide
Κατηγορία Κρύσταλλοι, ταλαντωτές, αντηχεία Τάσης - Προμήθεια 1.8V
Τύπος XO (Standard) Spread Spectrum Bandwidth ±0.50%, Center Spread
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Σειρά SiT9002
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση 6-SMD, No Lead
Παραγωγή CML Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 70°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος 0.031" (0.79mm)
Λειτουργία Standby Σταθερότητα Συχνότητας (Σύνολο) -
Σταθερότητα συχνότητας ±25ppm Λεπτομερής περιγραφή XO (Standard) CML 1MHz ~ 220MHz Programmable Oscillator 1.8V Standby 6-SMD, No Lead
Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 51mA Τρέχουσες - Προμήθεια (Απενεργοποίηση) (Max) 10µA
Βασικό συντονιστή MEMS Διαθέσιμο φάσμα συχνοτήτων 1MHz ~ 220MHz