SIT3808AI-D-18SH
SIT3808AI-D-18SH
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά SIT3808AI-D-18SH με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος SIT3808AI-D-18SH
Κατασκευαστής SiTIME
Περιγραφή OSC PROG LVCMOS 1.8V STBY 10PPM
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs50 pcs100 pcs
500 pcs1000 pcs2500 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος SIT3808AI-D-18SH Κατασκευαστής SiTIME
Περιγραφή OSC PROG LVCMOS 1.8V STBY 10PPM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 32378 pcs Φύλλο δεδομένων SIT3808 Part Number GuideSiT3808 Datasheet
Κατηγορία Κρύσταλλοι, ταλαντωτές, αντηχεία Τύπος MEMS VCXO
Spread Spectrum Bandwidth - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Shell Style 1.8V Σειρά SiT3808
Κατάσταση RoHS Bulk Ακροαματικότητα -
Πόλωση 6-SMD, No Lead Παραγωγή Standby
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή SIT3808AI-D-18SH
Ύψος 0.039" (1.00mm) Ανοχή συχνότητας ±10ppm
Σταθερότητα Συχνότητας (Σύνολο) 1MHz ~ 80MHz Συχνότητα - Υλοποίηση 1 10µA
Συχνότητα - Κέντρο - Διευρυμένη περιγραφή 1MHz ~ 80MHz LVCMOS, LVTTL MEMS VCXO Programmable Oscillator Surface Mount 1.8V 31mA Standby
Περιγραφή OSC PROG LVCMOS 1.8V STBY 10PPM Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) LVCMOS, LVTTL
Τρέχουσες - Προμήθεια (Απενεργοποίηση) (Max) 31mA Διαθέσιμο φάσμα συχνοτήτων Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes)