SIT3807AI-2-25EB
SIT3807AI-2-25EB
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά SIT3807AI-2-25EB με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος SIT3807AI-2-25EB
Κατασκευαστής SiTIME
Περιγραφή OSC PROG LVCMOS 2.5V EN/DS 25PPM
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs50 pcs100 pcs
500 pcs1000 pcs2500 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος SIT3807AI-2-25EB Κατασκευαστής SiTIME
Περιγραφή OSC PROG LVCMOS 2.5V EN/DS 25PPM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 35565 pcs Φύλλο δεδομένων SIT3807 Part Number GuideSiT3807 Datasheet
Κατηγορία Κρύσταλλοι, ταλαντωτές, αντηχεία Τύπος MEMS VCXO
Spread Spectrum Bandwidth - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Shell Style 2.5V Σειρά SiT3807
Κατάσταση RoHS Bulk Ακροαματικότητα -
Πόλωση 4-SMD, No Lead Παραγωγή Enable/Disable
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή SIT3807AI-2-25EB
Ύψος 0.031" (0.79mm) Ανοχή συχνότητας ±25ppm
Σταθερότητα Συχνότητας (Σύνολο) 1.544MHz ~ 49.152MHz Συχνότητα - Υλοποίηση 1 70µA
Συχνότητα - Κέντρο - Διευρυμένη περιγραφή 1.544MHz ~ 49.152MHz LVCMOS, LVTTL MEMS VCXO Programmable Oscillator Surface Mount 2.5V 33mA Enable/Disable
Περιγραφή OSC PROG LVCMOS 2.5V EN/DS 25PPM Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) LVCMOS, LVTTL
Τρέχουσες - Προμήθεια (Απενεργοποίηση) (Max) 33mA Διαθέσιμο φάσμα συχνοτήτων Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes)