Σπίτι > Προϊόντα > Κρύσταλλοι, ταλαντωτές, αντηχεία > Προγραμματιζόμενη ταλαντωτές > SIT2024BMAS-18E
SIT2024BMAS-18E
SIT2024BMAS-18E
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά SIT2024BMAS-18E με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος SIT2024BMAS-18E
Κατασκευαστής SiTime
Περιγραφή OSC PROG LVCMOS 1.8V EN/DS SMD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs50 pcs100 pcs
500 pcs1000 pcs2500 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος SIT2024BMAS-18E Κατασκευαστής SiTime
Περιγραφή OSC PROG LVCMOS 1.8V EN/DS SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατηγορία Κρύσταλλοι, ταλαντωτές, αντηχεία Τάσης - Προμήθεια 1.8V
Τύπος XO (Standard) Spread Spectrum Bandwidth -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.114" L x 0.063" W (2.90mm x 1.60mm) Σειρά SiT2024B
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση SC-74A, SOT-753
Παραγωγή LVCMOS Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος 0.057" (1.45mm)
Λειτουργία Enable/Disable Σταθερότητα Συχνότητας (Σύνολο) ±20ppm
Σταθερότητα συχνότητας ±20ppm Λεπτομερής περιγραφή XO (Standard) LVCMOS 1MHz ~ 110MHz Programmable Oscillator 1.8V Enable/Disable SC-74A, SOT-753
Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 4.5mA Βασικό συντονιστή MEMS
Διαθέσιμο φάσμα συχνοτήτων 1MHz ~ 110MHz