Σπίτι > Προϊόντα > Κρύσταλλοι, ταλαντωτές, αντηχεία > Προγραμματιζόμενη ταλαντωτές > SIT1618BEA3-25S
SIT1618BEA3-25S
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά SIT1618BEA3-25S με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος SIT1618BEA3-25S
Κατασκευαστής SiTime
Περιγραφή OSC MEMS
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος SIT1618BEA3-25S Κατασκευαστής SiTime
Περιγραφή OSC MEMS Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 8759 pcs Φύλλο δεδομένων Field Programmable Oscillator DatasheetSiT1618B
Κατηγορία Κρύσταλλοι, ταλαντωτές, αντηχεία Τάσης - Προμήθεια 2.5V
Τύπος XO (Standard) Spread Spectrum Bandwidth -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Σειρά SiT1618B
Συσκευασία / υπόθεση 4-SMD, No Lead Παραγωγή LVCMOS, LVTTL
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Ύψος 0.030" (0.76mm) Λειτουργία Standby
Σταθερότητα Συχνότητας (Σύνολο) - Σταθερότητα συχνότητας ±20ppm, ±25ppm, ±30ppm, ±50ppm
Λεπτομερής περιγραφή XO (Standard) LVCMOS, LVTTL 7.3728MHz ~ 48MHz Programmable Oscillator 2.5V Standby 4-SMD, No Lead Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 4.5mA
Τρέχουσες - Προμήθεια (Απενεργοποίηση) (Max) 8.5µA Βασικό συντονιστή MEMS
Διαθέσιμο φάσμα συχνοτήτων 7.3728MHz ~ 48MHz