Σπίτι > Προϊόντα > Κρύσταλλοι, ταλαντωτές, αντηχεία > Προγραμματιζόμενη ταλαντωτές > SIT1602AIT7-33E
SIT1602AIT7-33E
SIT1602AIT7-33E
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά SIT1602AIT7-33E με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος SIT1602AIT7-33E
Κατασκευαστής SiTime
Περιγραφή OSC PROG H/LV-CMOS 3.3V EN/DS
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs50 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs10000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος SIT1602AIT7-33E Κατασκευαστής SiTime
Περιγραφή OSC PROG H/LV-CMOS 3.3V EN/DS Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατηγορία Κρύσταλλοι, ταλαντωτές, αντηχεία Τάσης - Προμήθεια 3.3V
Τύπος XO (Standard) Spread Spectrum Bandwidth -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm) Σειρά SiT1602
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση 4-SMD, No Lead
Παραγωγή HCMOS, LVCMOS Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος 0.031" (0.79mm)
Λειτουργία Enable/Disable Σταθερότητα Συχνότητας (Σύνολο) ±20ppm
Σταθερότητα συχνότητας - Λεπτομερής περιγραφή XO (Standard) HCMOS, LVCMOS 3.75MHz ~ 77.76MHz Programmable Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 4.5mA Τρέχουσες - Προμήθεια (Απενεργοποίηση) (Max) 4mA
Βασικό συντονιστή MEMS Διαθέσιμο φάσμα συχνοτήτων 3.75MHz ~ 77.76MHz