Σπίτι > Προϊόντα > Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) > Το POLMIC - ρυθμιστές τάσης - γραμμική > PQ15RW08
PQ15RW08
PQ15RW08
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά PQ15RW08 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος PQ15RW08
Κατασκευαστής Sharp Microelectronics
Περιγραφή IC REG LIN POS ADJ 800MA TO220-4
Product parameter
Αριθμός μέρος PQ15RW08 Κατασκευαστής Sharp Microelectronics
Περιγραφή IC REG LIN POS ADJ 800MA TO220-4 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5274 pcs Φύλλο δεδομένων PQ15RW08/11/21
Κατηγορία Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) Απόκλιση τάσης (μέγιστο) 0.5A @ 500mA
Τάση - Έξοδος (Min / Σταθερό) 3V Τάσης - εξόδου (Max) 15V
Τάση - Εισόδου (Max) 20V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-220-4
Σειρά - Χαρακτηριστικά προστασίας Over Current, Over Temperature
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση TO-220-4
PSRR 55dB (120Hz) Τύπος εξόδου Adjustable
Διαμόρφωση εξόδου Positive Αλλα ονόματα 425-1638-5
Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 80°C Αριθμός των Ρυθμιστικών Αρχών 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Λεπτομερής περιγραφή Linear Voltage Regulator IC Positive Adjustable 1 Output 3 V ~ 15 V 800mA TO-220-4
Τρέχουσα - Παλαιά (Iq) 8mA Τρέχουσες - εξόδου 800mA