PQ12RA11J00H
PQ12RA11J00H
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά PQ12RA11J00H με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος PQ12RA11J00H
Κατασκευαστής Sharp Microelectronics
Περιγραφή IC REG LINEAR 12V 1A TO220-4
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος PQ12RA11J00H Κατασκευαστής Sharp Microelectronics
Περιγραφή IC REG LINEAR 12V 1A TO220-4 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4565 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) Απόκλιση τάσης (μέγιστο) -
Τάση - Έξοδος (Min / Σταθερό) 12V Τάσης - εξόδου (Max) -
Τάση - Εισόδου (Max) 35V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-220-4
Σειρά - Χαρακτηριστικά προστασίας Over Current, Over Temperature
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση TO-220-4
PSRR 55dB (120Hz) Τύπος εξόδου Fixed
Διαμόρφωση εξόδου Positive Αλλα ονόματα 425-2284-5
Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 80°C Αριθμός των Ρυθμιστικών Αρχών 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Λεπτομερής περιγραφή Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 12V 1A TO-220-4
Τρέχουσα - Παλαιά (Iq) 8mA Τρέχουσες - εξόδου 1A