PQ033DNA1ZZH
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά PQ033DNA1ZZH με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος PQ033DNA1ZZH
Κατασκευαστής Sharp Microelectronics
Περιγραφή IC REG LINEAR 3.3V 1A SC63
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος PQ033DNA1ZZH Κατασκευαστής Sharp Microelectronics
Περιγραφή IC REG LINEAR 3.3V 1A SC63 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4964 pcs Φύλλο δεδομένων PQyyyDNA1ZPH Series
Κατηγορία Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) Απόκλιση τάσης (μέγιστο) 0.5V @ 500mA
Τάση - Έξοδος (Min / Σταθερό) 3.3V Τάσης - εξόδου (Max) -
Τάση - Εισόδου (Max) 24V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SC-63
Σειρά - Χαρακτηριστικά προστασίας Over Current, Over Temperature
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση TO-252-6, DPak (5 Leads + Tab)
PSRR 60dB (120Hz) Τύπος εξόδου Fixed
Διαμόρφωση εξόδου Positive Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
Αριθμός των Ρυθμιστικών Αρχών 1 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Λεπτομερής περιγραφή Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 1A SC-63 Τρέχουσα - Παλαιά (Iq) 8mA
Τρέχουσες - εξόδου 1A Χαρακτηριστικά ελέγχου Enable