PQ018EZ5MZZ
PQ018EZ5MZZ
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά PQ018EZ5MZZ με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος PQ018EZ5MZZ
Κατασκευαστής Sharp Microelectronics
Περιγραφή IC REG LINEAR 1.8V 500MA SC63
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs25 pcs100 pcs250 pcs
500 pcs1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος PQ018EZ5MZZ Κατασκευαστής Sharp Microelectronics
Περιγραφή IC REG LINEAR 1.8V 500MA SC63 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 128271 pcs Φύλλο δεδομένων PQyyyEZ5MZ, PQyyyEZ01Z Series
Κατηγορία Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) Απόκλιση τάσης (μέγιστο) -
Τάση - Έξοδος (Min / Σταθερό) 1.8V Τάσης - εξόδου (Max) -
Τάση - Εισόδου (Max) 10V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SC-63
Σειρά - Χαρακτηριστικά προστασίας Over Current, Over Temperature
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση TO-252-6, DPak (5 Leads + Tab)
PSRR 60dB (120Hz) Τύπος εξόδου Fixed
Διαμόρφωση εξόδου Positive Αλλα ονόματα 425-1569-5
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C Αριθμός των Ρυθμιστικών Αρχών 1
Λεπτομερής περιγραφή Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 500mA SC-63 Τρέχουσα - Παλαιά (Iq) 2mA
Τρέχουσες - εξόδου 500mA Χαρακτηριστικά ελέγχου Enable