PQ015Y3H3ZZ
PQ015Y3H3ZZ
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά PQ015Y3H3ZZ με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος PQ015Y3H3ZZ
Κατασκευαστής Sharp Microelectronics
Περιγραφή IC REG LINEAR 1.5V 3.5A SC63
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs25 pcs100 pcs
250 pcs500 pcs1000 pcs2500 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος PQ015Y3H3ZZ Κατασκευαστής Sharp Microelectronics
Περιγραφή IC REG LINEAR 1.5V 3.5A SC63 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 75368 pcs Φύλλο δεδομένων PQzzzY3H3Z, PQzzzY053Z Series
Κατηγορία Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) Απόκλιση τάσης (μέγιστο) -
Τάση - Έξοδος (Min / Σταθερό) 1.5V Τάσης - εξόδου (Max) -
Τάση - Εισόδου (Max) 7V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SC-63
Σειρά - Χαρακτηριστικά προστασίας Over Current, Over Temperature
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση TO-252-6, DPak (5 Leads + Tab)
PSRR 70dB (120Hz) Τύπος εξόδου Fixed
Διαμόρφωση εξόδου Positive Αλλα ονόματα 425-1561-5
Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 80°C Αριθμός των Ρυθμιστικών Αρχών 1
Λεπτομερής περιγραφή Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.5V 3.5A SC-63 Τρέχουσα - Παλαιά (Iq) 10mA
Τρέχουσες - εξόδου 3.5A Χαρακτηριστικά ελέγχου Enable