Σπίτι > Προϊόντα > Οπτοηλεκτρονική > Φωτισμού LED - στάχυα, κινητήρες, μονάδες > GW6DME50NFC
GW6DME50NFC
GW6DME50NFC
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά GW6DME50NFC με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος GW6DME50NFC
Κατασκευαστής Sharp Microelectronics
Περιγραφή LED COB MEGA ZENIGATA COOL WHITE
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος GW6DME50NFC Κατασκευαστής Sharp Microelectronics
Διαθέσιμη ποσότητα 5749 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία Οπτοηλεκτρονική μήκος κύματος -
Τάση - Εμπρός (Vf) (Τύπος) 50V Οπτική γωνία -
Τύπος Chip On Board (COB) Θερμοκρασία - Δοκιμή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 20.00mm L x 24.00mm W Σειρά Mega Zenigata
Συσκευασία Tray Αλλα ονόματα 425-2825
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours) Lumens / Watt @ Τρέχουσες - Test -
Επιφάνεια εκπομπής φωτός (LES) - Τύπος φακού Flat
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος 1.80mm
Ροή @ Ρεύμα / Θερμοκρασία - Δοκιμή - Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή LED Lighting COBs, Engines, Modules Chip On Board (COB) Mega Zenigata White, Cool Rectangle Τρέχουσες - Test 950mA
Τρέχουσες - Max 1.5A Διαμόρφωση Rectangle