Σπίτι > Προϊόντα > Αισθητήρες, Μορφοτροπείς > Ενότητες πομποδέκτη IrDA > GP2W1001YP0F
GP2W1001YP0F
GP2W1001YP0F
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά GP2W1001YP0F με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος GP2W1001YP0F
Κατασκευαστής Sharp Microelectronics
Περιγραφή IRDA MODULE 115.2KBPS 10SMD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος GP2W1001YP0F Κατασκευαστής Sharp Microelectronics
Διαθέσιμη ποσότητα 5313 pcs Φύλλο δεδομένων GP2W1001YP0F
Κατηγορία Αισθητήρες, Μορφοτροπείς Τάσης - Προμήθεια 2.7V ~ 5.5V
Πρότυπα IrPHY 1.4 Μέγεθος 10.0mm x 4.4mm x 3.5mm
Κλείσιμο Yes Σειρά -
Συσκευασία Cut Tape (CT) Αλλα ονόματα 425-2061-1
Προσανατολισμός Side View Θερμοκρασία λειτουργίας -10°C ~ 70°C