GP1UE27RK00F
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά GP1UE27RK00F με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος GP1UE27RK00F
Κατασκευαστής Sharp Microelectronics
Περιγραφή RECEIVER IR REM CTRL 3V 40KHZ
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος GP1UE27RK00F Κατασκευαστής Sharp Microelectronics
Περιγραφή RECEIVER IR REM CTRL 3V 40KHZ Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4546 pcs Φύλλο δεδομένων GP1UE27RK00F Series
Κατηγορία Αισθητήρες, Μορφοτροπείς Τάσης - Προμήθεια 2.7V ~ 5.5V
Σειρά - Απόσταση ανίχνευσης 8m
Συσκευασία Bulk Προσανατολισμός Top View
Θερμοκρασία λειτουργίας - τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Λεπτομερής περιγραφή Remote Receiver Sensor, 40.0kHz 8m Through Hole Τρέχουσες - Προμήθεια 400µA
B.P.F. κεντρική συχνότητα 40.0kHz