Σπίτι > Προϊόντα > Οπτοηλεκτρονική > Ένδειξη LED - διακριτά > GM5JS95200AE
GM5JS95200AE
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά GM5JS95200AE με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος GM5JS95200AE
Κατασκευαστής Sharp Microelectronics
Περιγραφή LED ORANGE CLEAR 3528 SMD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος GM5JS95200AE Κατασκευαστής Sharp Microelectronics
Διαθέσιμη ποσότητα 4052 pcs Φύλλο δεδομένων GM5Jx95200AE Series
Κατηγορία Οπτοηλεκτρονική Μήκος κύματος - Peak 609nm
Μήκος κύματος - Δεσπόζουσα 605nm Τάση - Εμπρός (Vf) (Τύπος) 2.2V
Οπτική γωνία - Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 3528
Μέγεθος / Διαστάσεις 3.20mm L x 2.80mm W Σειρά -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 2-PLCC
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours)
Millicandela Αξιολόγηση 90mcd Διαφάνεια φακού Clear
Στυλ φακό / Μέγεθος Round with Flat Top, 2.40mm φακός χρώμα Colorless
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος (Max) 1.90mm
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή Orange 605nm LED Indication - Discrete 2.2V 2-PLCC
Τρέχουσες - Test 20mA Διαμόρφωση Standard