Σπίτι > Προϊόντα > Οπτοηλεκτρονική > Ένδειξη LED - διακριτά > GM5BW96320A
GM5BW96320A
GM5BW96320A
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά GM5BW96320A με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος GM5BW96320A
Κατασκευαστής Sharp Microelectronics
Περιγραφή LED COOL WHITE SMD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος GM5BW96320A Κατασκευαστής Sharp Microelectronics
Διαθέσιμη ποσότητα 5446 pcs Φύλλο δεδομένων GM5BW96320A
Κατηγορία Οπτοηλεκτρονική Μήκος κύματος - Peak -
Μήκος κύματος - Δεσπόζουσα - Τάση - Εμπρός (Vf) (Τύπος) 3.3V
Οπτική γωνία - Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 3.20mm L x 2.80mm W Σειρά -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 2-PLCC
Αλλα ονόματα 425-2652-2 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours) Millicandela Αξιολόγηση 1400mcd
Διαφάνεια φακού - Στυλ φακό / Μέγεθος Round with Flat Top, 2.40mm
φακός χρώμα - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος (Max) 1.90mm Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή White, Cool LED Indication - Discrete 3.3V 2-PLCC Τρέχουσες - Test 20mA