Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Τηλεοράσεις - δίοδοι > SMF12.TCT
SMF12.TCT
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά SMF12.TCT με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος SMF12.TCT
Κατασκευαστής Semtech
Περιγραφή TVS DIODE 12V 25V SC70-5
(σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος SMF12.TCT Κατασκευαστής Semtech
Περιγραφή TVS DIODE 12V 25V SC70-5 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 228558 pcs Φύλλο δεδομένων SMF05,12
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 12V (Max)
Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 25V Τάση - Ανάλυση (Min) 13.3V
Μονοκατευθυντικά κανάλια 4 Τύπος Zener
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SC-70-5 Σειρά SMF
Προστασία γραμμής ισχύος No Ισχύς - μέγιστη παλμός 200W
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 6 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 8A (8/20µs)
Χωρητικότητα @ Συχνότητα 60pF @ 1MHz εφαρμογές General Purpose