Σπίτι > Προϊόντα > Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών > Δίοδοι - ΑΝΟΡΘΩΤΕΣ - Single > SCH20000
SCH20000
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά SCH20000 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος SCH20000
Κατασκευαστής Semtech Corporation
Περιγραφή DIODE GP 20KV 500MA AXIAL
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
In Stock 334 pcs
Τιμή Αναφοράς
(σε δολάρια ΗΠΑ)
25 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος SCH20000 Κατασκευαστής Semtech Corporation
Περιγραφή DIODE GP 20KV 500MA AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 334 pcs Φύλλο δεδομένων SCHx
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Τάσης - Peak Reverse (Max) Standard
Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 500mA Τάσης - Ανάλυση -
Σειρά - Κατάσταση RoHS Bulk
Χρόνος επαναφοράς Reverse (TRR) Fast Recovery = 200mA (Io) Αντίσταση @ Αν, F -
Πόλωση Axial Θερμοκρασία λειτουργίας - Σύνδεση 5µs
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 18 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή SCH20000
Διευρυμένη περιγραφή Diode Standard 20000V (20kV) 500mA Through Hole Διαμόρφωση δίοδος 1µA @ 20000V
Περιγραφή DIODE GP 20KV 500MA AXIAL Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 20V @ 1A
Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) (ανά Diode) 20000V (20kV) Χωρητικότητα @ VR, F -55°C ~ 150°C