Σπίτι > Προϊόντα > Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών > Δίοδοι - Γέφυρες ανόρθωσης > SCBK15FF
SCBK15FF
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά SCBK15FF με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος SCBK15FF
Κατασκευαστής Semtech
Περιγραφή BRIDGE RECT 13A 150V
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
In Stock 387 pcs
Τιμή Αναφοράς
(σε δολάρια ΗΠΑ)
10 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος SCBK15FF Κατασκευαστής Semtech
Περιγραφή BRIDGE RECT 13A 150V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 387 pcs Φύλλο δεδομένων SCBKxxFF
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Τάσης - Peak Reverse (Max) 150V
Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 970mV @ 20A Τεχνολογία Standard
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Σειρά -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση 4-Rectangle
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος QC Terminal
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 18 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Diode Τύπος Single Phase
Λεπτομερής περιγραφή Bridge Rectifier Single Phase Standard 150V QC Terminal Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 80µA @ 150V
Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) 13A
Σχετικά προϊόντα
  • Μέρος#:SCBK6
  • Κατασκευαστές:Semtech
  • Περιγραφή:BRIDGE RECT 13A 600V
  • Σε απόθεμα:239
  • Μέρος#:SCBH15FF
  • Περιγραφή:BRIDGE RECT 5A 150V
  • Σε απόθεμα:907
  • Μέρος#:SCBR2
  • Περιγραφή:BRIDGE RECT 1.5A 200V
  • Σε απόθεμα:585
  • Μέρος#:SCBH4
  • Περιγραφή:BRIDGE RECT 4A 400V
  • Σε απόθεμα:1239
  • Μέρος#:SCBK8
  • Περιγραφή:BRIDGE RECT 38A 800V
  • Σε απόθεμα:297
  • Μέρος#:SCBAR6
  • Περιγραφή:BRIDGE RECT 9.5A 600V
  • Σε απόθεμα:336
  • Μέρος#:SCBK2
  • Περιγραφή:BRIDGE RECT 13A 200V
  • Σε απόθεμα:285
  • Μέρος#:SCBH2F
  • Περιγραφή:BRIDGE RECT 4A 200V
  • Σε απόθεμα:1400
  • Μέρος#:SCBH6
  • Περιγραφή:BRIDGE RECT 4A 600V
  • Σε απόθεμα:944
  • Μέρος#:SCBH05FF
  • Περιγραφή:BRIDGE RECT 5A 50V
  • Μέρος#:SCBR4M
  • Περιγραφή:BRIDGE RECT 1.5A 400V
  • Σε απόθεμα:672
  • Μέρος#:SCBK4F
  • Περιγραφή:BRIDGE RECT 11A 400V
  • Σε απόθεμα:414
  • Μέρος#:SCBR05
  • Περιγραφή:BRIDGE RECT 1.5A 50V
  • Σε απόθεμα:779
  • Μέρος#:SCBH2
  • Σε απόθεμα:910
  • Μέρος#:SCBH4F
  • Μέρος#:SCBAR2F
  • Περιγραφή:BRIDGE RECT 9A 200V