SC1453ISK2.5TRT
SC1453ISK2.5TRT
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά SC1453ISK2.5TRT με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος SC1453ISK2.5TRT
Κατασκευαστής Semtech
Περιγραφή IC REG LINEAR 2.5V 150MA SOT23-5
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος SC1453ISK2.5TRT Κατασκευαστής Semtech
Περιγραφή IC REG LINEAR 2.5V 150MA SOT23-5 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4392 pcs Φύλλο δεδομένων SC1453
Κατηγορία Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) Απόκλιση τάσης (μέγιστο) 0.23V @ 150mA
Τάση - Έξοδος (Min / Σταθερό) 2.5V Τάσης - εξόδου (Max) -
Τάση - Εισόδου (Max) 6.5V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SOT-23-5
Σειρά - Χαρακτηριστικά προστασίας Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity
Συσκευασία Cut Tape (CT) Συσκευασία / υπόθεση SC-74A, SOT-753
PSRR 61dB (120Hz) Τύπος εξόδου Fixed
Διαμόρφωση εξόδου Positive Αλλα ονόματα SC1453ISK2.5CT
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C Αριθμός των Ρυθμιστικών Αρχών 1
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Λεπτομερής περιγραφή Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 150mA SOT-23-5
Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 160µA Τρέχουσα - Παλαιά (Iq) 130µA
Τρέχουσες - εξόδου 150mA Χαρακτηριστικά ελέγχου Enable
Σχετικά προϊόντα
  • Μέρος#:SC1474TSTRT
  • Κατασκευαστές:Semtech
  • Περιγραφή:IC CTLR PWM IMVP 2PH 38TSSOP
  • Σε απόθεμα:28448
  • Μέρος#:SC1302DSTRT
  • Περιγραφή:IC MOSFET DVR 2A LOWSIDE 8SOIC
  • Σε απόθεμα:89415
  • Μέρος#:SC1485ITSTRT
  • Περιγραφή:IC REG CTRLR BUCK 28TSSOP
SC14CVMDECT SF02T Image
SC1453ISK3.3TRT Image
  • Μέρος#:SC1453ISK3.3TRT
  • Περιγραφή:IC REG LINEAR 3.3V 150MA SOT23-5
  • Μέρος#:SC1302CISTRT
  • Μέρος#:SC1458BWLTRT
  • Περιγραφή:IC REG LINEAR 2.85V/2.85V 6MLPD
SC1462ISKTRT Image
  • Μέρος#:SC1462ISKTRT
  • Περιγραφή:IC REG SWITCHD CAP 2VIN SOT23
  • Μέρος#:SC1405DITSTRT
  • Περιγραφή:IC DRIVER MOSF SYNC DUAL TSSOP14
  • Μέρος#:SC1458AWLTRT
  • Περιγραφή:IC REG LINEAR 1.8V/2.5V 6MLPD
  • Μέρος#:SC1302FSTRT
  • Μέρος#:SC14401CQ
  • Κατασκευαστές:N/A
  • Περιγραφή:IC GEODE IA-ON-A-CHIP INT PROC
SC14CVMDECTDEVKT Image
  • Μέρος#:SC1476ITSTRT
  • Περιγραφή:IC CTLR PWM IMVP-IV 2PH 38TSSOP
SC1453ISK1.5TRT Image
  • Μέρος#:SC1453ISK1.5TRT
  • Περιγραφή:IC REG LINEAR 1.5V 150MA SOT23-5
  • Μέρος#:SC14420CQ/NOPB
  • Κατασκευαστές:N/A
SC1453ISK18TRT Image
  • Μέρος#:SC1453ISK18TRT
  • Περιγραφή:IC REG LINEAR 1.8V 150MA SOT23-5
SC1302CIMSTRT Image
  • Μέρος#:SC1302CIMSTRT
  • Περιγραφή:IC MOSFET DVR 2A LOWSIDE 8MSOP
  • Μέρος#:SC1302ESTRT