Σπίτι > Προϊόντα > Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών > Δίοδοι - ΑΝΟΡΘΩΤΕΣ - Single > S2KW16KA-2
S2KW16KA-2
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά S2KW16KA-2 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος S2KW16KA-2
Κατασκευαστής Semtech
Περιγραφή DIODE GEN PURP 16KV 6A MODULE
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
In Stock 130 pcs
Τιμή Αναφοράς
(σε δολάρια ΗΠΑ)
10 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος S2KW16KA-2 Κατασκευαστής Semtech
Περιγραφή DIODE GEN PURP 16KV 6A MODULE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 130 pcs Φύλλο δεδομένων S2KWxKAx
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 16V @ 6A
Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) 16000V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Ταχύτητα Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io) Σειρά -
Χρόνος επαναφοράς Reverse (TRR) 2µs Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Module Θερμοκρασία λειτουργίας - Σύνδεση -55°C ~ 150°C
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Diode Τύπος Standard Λεπτομερής περιγραφή Diode Standard 16000V 6A Chassis Mount
Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 2µA @ 16000V Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) 6A