Σπίτι > Προϊόντα > Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών > Δίοδοι - ΑΝΟΡΘΩΤΕΣ - πίνακες > S1KW40C-5N
S1KW40C-5N
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά S1KW40C-5N με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος S1KW40C-5N
Κατασκευαστής Semtech
Περιγραφή DIODE GEN PURP 40KV 3A
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
In Stock 59 pcs
Τιμή Αναφοράς
(σε δολάρια ΗΠΑ)
10 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος S1KW40C-5N Κατασκευαστής Semtech
Περιγραφή DIODE GEN PURP 40KV 3A Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 59 pcs Φύλλο δεδομένων S1KWxC-xx
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 40V @ 3A
Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) 40000V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Ταχύτητα Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io) Σειρά -
Χρόνος επαναφοράς Reverse (TRR) 2µs Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Module Θερμοκρασία λειτουργίας - Σύνδεση -55°C ~ 150°C
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Diode Τύπος Standard Διαμόρφωση δίοδος 1 Pair Series Connection
Λεπτομερής περιγραφή Diode Array 1 Pair Series Connection Standard 40000V 3A Chassis Mount Module Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 1mA @ 40000V
Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) (ανά Diode) 3A