EZ1085CT-3.3T
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά EZ1085CT-3.3T με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος EZ1085CT-3.3T
Κατασκευαστής Semtech
Περιγραφή IC REG LINEAR 3.3V 3A TO220-3
(σε δολάρια ΗΠΑ)
300 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος EZ1085CT-3.3T Κατασκευαστής Semtech
Περιγραφή IC REG LINEAR 3.3V 3A TO220-3 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 29711 pcs Φύλλο δεδομένων EZ1085
Κατηγορία Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) Απόκλιση τάσης (μέγιστο) 1.35V @ 3A
Τάση - Έξοδος (Min / Σταθερό) 3.3V Τάσης - εξόδου (Max) -
Τάση - Εισόδου (Max) 7V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-220-3
Σειρά - Χαρακτηριστικά προστασίας Over Current, Over Temperature
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση TO-220-3
PSRR 72dB (120Hz) Τύπος εξόδου Fixed
Διαμόρφωση εξόδου Positive Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 125°C
Αριθμός των Ρυθμιστικών Αρχών 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Λεπτομερής περιγραφή Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 3A TO-220-3 Τρέχουσες - εξόδου 3A