Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Πυκνωτές κεραμικοί > 6AX393K3
6AX393K3
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 6AX393K3 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 6AX393K3
Κατασκευαστής Semtech
Περιγραφή CAP CER 0.039UF 3KV X7R NONSTND
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος 6AX393K3 Κατασκευαστής Semtech
Περιγραφή CAP CER 0.039UF 3KV X7R NONSTND Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4083 pcs Φύλλο δεδομένων 180pF thru .39µF
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 3000V (3kV)
Ανοχή ±10% Πάχος (Max) 0.300" (7.60mm)
Συντελεστής θερμοκρασίας X7R Μέγεθος / Διαστάσεις 0.670" L x 0.650" W (17.00mm x 16.60mm)
Σειρά - Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard SMD
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) μόλυβδος Style -
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά High Voltage
Λεπτομερής περιγραφή 0.039µF ±10% 3000V (3kV) Ceramic Capacitor X7R Nonstandard SMD χωρητικότητα 0.039µF