Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Πυκνωτές κεραμικοί > 5AX472K5
5AX472K5
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 5AX472K5 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 5AX472K5
Κατασκευαστής Semtech
Περιγραφή CAP CER 4700PF 5KV X7R NONSTND
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος 5AX472K5 Κατασκευαστής Semtech
Περιγραφή CAP CER 4700PF 5KV X7R NONSTND Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4474 pcs Φύλλο δεδομένων 180pF thru .39µF
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 5000V (5kV)
Ανοχή ±10% Πάχος (Max) 0.300" (7.60mm)
Συντελεστής θερμοκρασίας X7R Μέγεθος / Διαστάσεις 0.570" L x 0.550" W (14.50mm x 14.00mm)
Σειρά - Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard SMD
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) μόλυβδος Style -
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά High Voltage
Λεπτομερής περιγραφή 4700pF ±10% 5000V (5kV) Ceramic Capacitor X7R Nonstandard SMD χωρητικότητα 4700pF