Σπίτι > Προϊόντα > Κρύσταλλοι, ταλαντωτές, αντηχεία > Κρύσταλλα > VT200F-6PF20PPM
VT200F-6PF20PPM
VT200F-6PF20PPM
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά VT200F-6PF20PPM με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος VT200F-6PF20PPM
Κατασκευαστής Seiko Instruments, Inc.
Περιγραφή CRYSTAL 32.7680KHZ 6PF T/H
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs50 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs10000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος VT200F-6PF20PPM Κατασκευαστής Seiko Instruments, Inc.
Περιγραφή CRYSTAL 32.7680KHZ 6PF T/H Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 397116 pcs Φύλλο δεδομένων VT-200-F Series
Κατηγορία Κρύσταλλοι, ταλαντωτές, αντηχεία Τύπος kHz Crystal (Tuning Fork)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.074" Dia x 0.236" L (1.88mm x 6.00mm) Σειρά VT-200-F
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Cylindrical Can, Radial Αλλα ονόματα 728-1000
VT200F6PF20PPM
Θερμοκρασία λειτουργίας -10°C ~ 60°C Τρόπος λειτουργίας Fundamental
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 11 Weeks Χωρητικότητα φορτίου 6pF
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.240" (6.10mm)
Ανοχή συχνότητας ±20ppm Σταθερότητα συχνότητας -
Συχνότητα 32.768kHz ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 50 kOhms
Λεπτομερής περιγραφή 32.768kHz ±20ppm Crystal 6pF 50 kOhms Cylindrical Can, Radial