Σπίτι > Προϊόντα > Καλώδιο συγκροτήσεις > Ορθογώνια καλώδιο συνελεύσεις > TCSD-15-D-06.75-01-N-R
TCSD-15-D-06.75-01-N-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά TCSD-15-D-06.75-01-N-R με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Κατασκευαστής Samtec, Inc.
Περιγραφή 2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος TCSD-15-D-06.75-01-N-R Κατασκευαστής Samtec, Inc.
Περιγραφή 2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 7815 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία Καλώδιο συγκροτήσεις Χρήση -
θωράκιση Unshielded Σειρά Tiger Eye™ TCSD
Pitch - Σύνδεσμος 0.079" (2.00mm) Pitch - Cable 0.039" (1.00mm)
Αριθμός σειρών 2 Αριθμός θέσεων 30
Μήκος 0.563' (171.45mm, 6.75") Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Χαρακτηριστικά Polarizing Key Λεπτομερής περιγραφή 30 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Socket, Reversed 0.563' (171.45mm, 6.75")