Σπίτι > Προϊόντα > Καλώδιο συγκροτήσεις > Ορθογώνια καλώδιο συνελεύσεις > TCSD-10-D-02.25-01-R
TCSD-10-D-02.25-01-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά TCSD-10-D-02.25-01-R με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Κατασκευαστής Samtec, Inc.
Περιγραφή 2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
(σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος TCSD-10-D-02.25-01-R Κατασκευαστής Samtec, Inc.
Περιγραφή 2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 13052 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία Καλώδιο συγκροτήσεις Χρήση -
θωράκιση Unshielded Σειρά Tiger Eye™ TCSD
Pitch - Σύνδεσμος 0.079" (2.00mm) Pitch - Cable 0.039" (1.00mm)
Αριθμός σειρών 2 Αριθμός θέσεων 20
Κατασκευαστής Standard Lead Time 3 Weeks Μήκος 0.187' (57.15mm, 2.25")
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 20 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Socket, Reversed 0.187' (57.15mm, 2.25") Επικοινωνία Τέλος Πάχος 30.0µin (0.76µm)
Επικοινωνία Finish Gold Τύπος υποδοχής Socket to Socket, Reversed
Χρώμα Gray, Ribbon καλώδιο Καταγγελία IDC
Σχετικά προϊόντα
  • Μέρος#:TCSD-10-D-02.25-01
  • Κατασκευαστές:Samtec, Inc.