Σπίτι > Προϊόντα > Καλώδιο συγκροτήσεις > Ορθογώνια καλώδιο συνελεύσεις > TCSD-03-D-02.50-01-R
TCSD-03-D-02.50-01-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά TCSD-03-D-02.50-01-R με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Κατασκευαστής Samtec, Inc.
Περιγραφή 2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
(σε δολάρια ΗΠΑ)
250 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος TCSD-03-D-02.50-01-R Κατασκευαστής Samtec, Inc.
Περιγραφή 2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 16411 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία Καλώδιο συγκροτήσεις Χρήση -
θωράκιση Unshielded Σειρά Tiger Eye™ TCSD
Pitch - Σύνδεσμος 0.079" (2.00mm) Pitch - Cable 0.039" (1.00mm)
Αριθμός σειρών 2 Αριθμός θέσεων 6
Κατασκευαστής Standard Lead Time 3 Weeks Μήκος 0.208' (63.50mm, 2.50")
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 6 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Socket, Reversed 0.208' (63.50mm, 2.50") Επικοινωνία Τέλος Πάχος 30.0µin (0.76µm)