Σπίτι > Προϊόντα > Καλώδιο συγκροτήσεις > Επίπεδη Flex, κορδέλα καλώδια αλτών > FJH-40-R-09.85-4
FJH-40-R-09.85-4
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά FJH-40-R-09.85-4 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος FJH-40-R-09.85-4
Κατασκευαστής Samtec, Inc.
Περιγραφή .5MM FLEX CABLE JUMPER
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος FJH-40-R-09.85-4 Κατασκευαστής Samtec, Inc.
Διαθέσιμη ποσότητα 10961 pcs Φύλλο δεδομένων FJH-yy-y-yy.yy-y DrawingFJH Series Datasheet
Κατηγορία Καλώδιο συγκροτήσεις Σειρά *
Λεπτομερής περιγραφή Position Cable
Σχετικά προϊόντα
FJH-40-R-08.00-4 Image
  • Μέρος#:FJH-40-R-08.00-4
  • Κατασκευαστές:Samtec, Inc.
  • Περιγραφή:CABLE FFC 40POS 0.50MM 8"