DW-14-14-G-S-1176
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά DW-14-14-G-S-1176 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Κατασκευαστής Samtec, Inc.
Περιγραφή .025" BOARD SPACERS
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος DW-14-14-G-S-1176 Κατασκευαστής Samtec, Inc.
Διαθέσιμη ποσότητα 38948 pcs Φύλλο δεδομένων DW/EW/ZW Drawing Sheet 1DW,EW,ZW,HW Series Datasheet
Κατηγορία Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις Λήξη Solder
Σειρά Flex Stack, DW σειρά Απόσταση -
Πίσσα 0.100" (2.54mm) Συσκευασία Tube
Αριθμός σειρών 1 Αριθμός θέσεων 14
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Κατασκευαστής Standard Lead Time 3 Weeks
Μήκος - Ουρά 0.110" (2.794mm) Μήκος - Ύψος Stack 1.176" (29.870mm)
Μήκος - Post (ζευγάρωμα) 0.144" (3.658mm) Μήκος - Συνολική ακίδα 1.430" (36.322mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Λεπτομερής περιγραφή 14 Position Header Spacer Connector 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole