VNL5300S5-E
VNL5300S5-E
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά VNL5300S5-E με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος VNL5300S5-E
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή IC DVR LOW-SIDE 1CH DGTL 8SOIC
(σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος VNL5300S5-E Κατασκευαστής STMicroelectronics
Διαθέσιμη ποσότητα 145526 pcs Φύλλο δεδομένων VNL5300S5(TR)-E
Κατηγορία Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) Τάσης - Προμήθεια (Vcc / Vdd) 3.5 V ~ 5.5 V
Τάση - Φορτίο 36V (Max) Τύπος Αλλαγής General Purpose
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 8-SO Σειρά OMNIFET III™, VIPower™
Rds On (Τύπος) 300 mOhm Λόγος - Είσοδος: Έξοδος 1:1
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Τύπος εξόδου N-Channel Διαμόρφωση εξόδου Low Side
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 150°C (TJ) Αριθμός Εξόδων 1
διασύνδεση On/Off Τύπος εισόδου Non-Inverting
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 2A