VND7140AJTR-E
VND7140AJTR-E
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά VND7140AJTR-E με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος VND7140AJTR-E
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή IC DVR HIGH-SIDE 2CH POWERSSO-16
(σε δολάρια ΗΠΑ)
2500 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος VND7140AJTR-E Κατασκευαστής STMicroelectronics
Διαθέσιμη ποσότητα 60394 pcs Φύλλο δεδομένων EV-VND7140AJ
Κατηγορία Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) Τάσης - Προμήθεια (Vcc / Vdd) Not Required
Τάση - Φορτίο 4 V ~ 28 V Τύπος Αλλαγής General Purpose
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή PowerSSO-16 Σειρά VIPower™
Rds On (Τύπος) 140 mOhm Λόγος - Είσοδος: Έξοδος 1:1
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 16-PowerLFSOP (0.154", 3.90mm Width)
Τύπος εξόδου N-Channel Διαμόρφωση εξόδου High Side
Αλλα ονόματα 497-14307-2 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 150°C (TJ)
Αριθμός Εξόδων 2 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant διασύνδεση On/Off
Τύπος εισόδου Non-Inverting Χαρακτηριστικά Auto Restart, Status Flag
Προστασία σφαλμάτων Current Limiting (Fixed), Open Load Detect, Over Temperature, Over Voltage, UVLO Τρέχουσες - εξόδου (Max) 8A