VND5E160ASOTR-E
VND5E160ASOTR-E
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά VND5E160ASOTR-E με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος VND5E160ASOTR-E
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή IC DRIVER HIGH SIDE 2CH 16SOIC
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος VND5E160ASOTR-E Κατασκευαστής STMicroelectronics
Διαθέσιμη ποσότητα 60243 pcs Φύλλο δεδομένων VND5E160ASO-E
Κατηγορία Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) Τάσης - Προμήθεια (Vcc / Vdd) Not Required
Τάση - Φορτίο 4.5 V ~ 28 V Τύπος Αλλαγής General Purpose
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 16-SO Σειρά VIPower™
Rds On (Τύπος) 160 mOhm Λόγος - Είσοδος: Έξοδος 1:1
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Τύπος εξόδου N-Channel Διαμόρφωση εξόδου High Side
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 150°C (TJ) Αριθμός Εξόδων 2
διασύνδεση On/Off Τύπος εισόδου Non-Inverting
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 7A Αριθμός μέρους βάσης VND5E160