VND5E050ACKTR-E
VND5E050ACKTR-E
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά VND5E050ACKTR-E με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος VND5E050ACKTR-E
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή IC DRIVER HIGH SIDE 2CH PWRSSO24
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος VND5E050ACKTR-E Κατασκευαστής STMicroelectronics
Διαθέσιμη ποσότητα 67403 pcs Φύλλο δεδομένων VND5E050ACJ/ACK-E
Κατηγορία Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) Τάσης - Προμήθεια (Vcc / Vdd) Not Required
Τάση - Φορτίο 4.5 V ~ 28 V Τύπος Αλλαγής General Purpose
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή PowerSSO-24 Σειρά VIPower™
Rds On (Τύπος) 50 mOhm (Max) Λόγος - Είσοδος: Έξοδος 1:1
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 24-SOP (0.295", 7.50mm Width) Exposed Pad
Τύπος εξόδου N-Channel Διαμόρφωση εξόδου High Side
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 150°C (TJ) Αριθμός Εξόδων 2
διασύνδεση On/Off Τύπος εισόδου Non-Inverting
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 19A Αριθμός μέρους βάσης VND5E050