VND10N06-1-E
VND10N06-1-E
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά VND10N06-1-E με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος VND10N06-1-E
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή MOSFET OMNIFET 60V 10A IPAK
(σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος VND10N06-1-E Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή MOSFET OMNIFET 60V 10A IPAK Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 86312 pcs Φύλλο δεδομένων VND10N06(-1)
Κατηγορία Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) Τάσης - Προμήθεια (Vcc / Vdd) Not Required
Τάση - Φορτίο - Τύπος Αλλαγής General Purpose
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή I-PAK Σειρά OMNIFET™, VIPower™
Rds On (Τύπος) 150 mOhm Λόγος - Είσοδος: Έξοδος 1:1
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση TO-251-3 Short Leads, IPak, TO-251AA
Τύπος εξόδου N-Channel Διαμόρφωση εξόδου Low Side
Θερμοκρασία λειτουργίας - Αριθμός Εξόδων 1
διασύνδεση On/Off Τύπος εισόδου Non-Inverting
Χαρακτηριστικά - Προστασία σφαλμάτων Current Limiting (Fixed), Over Temperature, Over Voltage
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 6A Αριθμός μέρους βάσης VN*10N