VNB20N07
VNB20N07
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά VNB20N07 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος VNB20N07
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή MOSFET N-CH 70V 20A D2PAK
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος VNB20N07 Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή MOSFET N-CH 70V 20A D2PAK Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4851 pcs Φύλλο δεδομένων VNx20N07(7FI)
Κατηγορία Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) Τάσης - Προμήθεια (Vcc / Vdd) Not Required
Τάση - Φορτίο 55V (Max) Τύπος Αλλαγής General Purpose
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή D2PAK Σειρά OMNIFET™, VIPower™
Rds On (Τύπος) 50 mOhm (Max) Λόγος - Είσοδος: Έξοδος 1:1
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Τύπος εξόδου N-Channel Διαμόρφωση εξόδου Low Side
Αλλα ονόματα 497-2794-5 Θερμοκρασία λειτουργίας -
Αριθμός Εξόδων 1 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant διασύνδεση On/Off
Τύπος εισόδου Non-Inverting Χαρακτηριστικά Status Flag
Προστασία σφαλμάτων Current Limiting (Fixed), Over Temperature, Over Voltage Τρέχουσες - εξόδου (Max) 14A