VN5E160AS-E
VN5E160AS-E
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά VN5E160AS-E με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος VN5E160AS-E
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή IC DVR SWITCH HI SIDE SGL 8SOIC
(σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος VN5E160AS-E Κατασκευαστής STMicroelectronics
Διαθέσιμη ποσότητα 95840 pcs Φύλλο δεδομένων VN5E160AS-E
Κατηγορία Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) Τάσης - Προμήθεια (Vcc / Vdd) Not Required
Τάση - Φορτίο 4.5 V ~ 28 V Τύπος Αλλαγής General Purpose
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 8-SO Σειρά VIPower™
Rds On (Τύπος) 160 mOhm (Max) Λόγος - Είσοδος: Έξοδος 1:1
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Τύπος εξόδου N-Channel Διαμόρφωση εξόδου High Side
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 150°C (TJ) Αριθμός Εξόδων 1
διασύνδεση On/Off Τύπος εισόδου Non-Inverting
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 7A Αριθμός μέρους βάσης VN5E160