VN31SP13TR
VN31SP13TR
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά VN31SP13TR με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος VN31SP13TR
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή IC SMART PWR SSR ISO 10-POWERSO
(σε δολάρια ΗΠΑ)
600 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος VN31SP13TR Κατασκευαστής STMicroelectronics
Διαθέσιμη ποσότητα 29239 pcs Φύλλο δεδομένων VN31SP
Κατηγορία Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) Τάσης - Προμήθεια (Vcc / Vdd) Not Required
Τάση - Φορτίο 5.5 V ~ 26 V Τύπος Αλλαγής General Purpose
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 10-PowerSO Σειρά -
Rds On (Τύπος) 30 mOhm (Max) Λόγος - Είσοδος: Έξοδος 1:1
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση PowerSO-10 Exposed Bottom Pad
Τύπος εξόδου N-Channel Διαμόρφωση εξόδου High Side
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 150°C (TJ) Αριθμός Εξόδων 1
διασύνδεση On/Off Τύπος εισόδου Non-Inverting
Χαρακτηριστικά Status Flag Προστασία σφαλμάτων Open Load Detect, Over Temperature
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 31A Αριθμός μέρους βάσης VN31