VIPER20DIP-E
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά VIPER20DIP-E με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος VIPER20DIP-E
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή IC SWIT SMPS CM OTP UVLO 8DIP
(σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος VIPER20DIP-E Κατασκευαστής STMicroelectronics
Διαθέσιμη ποσότητα 88328 pcs Φύλλο δεδομένων VIPER20(DIP)-E
Κατηγορία Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) Τάσης - Προμήθεια (Vcc / Vdd) 8 V ~ 15 V
Τάση - Εκκίνηση 11V Τάσης - Ανάλυση 620V
τοπολογία Flyback Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 8-DIP
Σειρά VIPER™ Ισχύς (Watts) 20W
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση 8-DIP (0.300", 7.62mm)
Απομόνωση εξόδου Isolated Αλλα ονόματα 497-6799-5
VIPER20DIP-E-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας - τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Εσωτερική Switch (s) Yes Συχνότητα - Αλλαγή Up to 200kHz
Προστασία σφαλμάτων Current Limiting, Over Temperature Κύκλος καθηκόντων -
Λεπτομερής περιγραφή Converter Offline Flyback Topology Up to 200kHz 8-DIP Χαρακτηριστικά ελέγχου -