Σπίτι > Προϊόντα > Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) > Ενσωματωμένο - μικροελεγκτές > UPSD3422EB40U6
UPSD3422EB40U6
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά UPSD3422EB40U6 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος UPSD3422EB40U6
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή IC MCU 8BIT 80KB FLASH 80TQFP
(σε δολάρια ΗΠΑ)
714 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος UPSD3422EB40U6 Κατασκευαστής STMicroelectronics
Διαθέσιμη ποσότητα 14261 pcs Φύλλο δεδομένων UPSD34xx
Κατηγορία Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) Τάσης - Προμήθεια (Vcc / Vdd) 3 V ~ 5.5 V
Ταχύτητα 40MHz Σειρά µPSD
RAM Μέγεθος 4K x 8 Τύπος μνήμης προγράμματος FLASH
Μέγεθος μνήμης προγράμματος 80KB (80K x 8) Περιφερειακά LVD, POR, PWM, WDT
Συσκευασία Tray Συσκευασία / υπόθεση 80-LQFP
Αλλα ονόματα 497-5656 Oscillator Τύπος Internal
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA) Αριθμός εισόδων / εξόδων 46
EEPROM Μέγεθος - Λεπτομερής περιγραφή 8032 µPSD Microcontroller IC 8-Bit 40MHz 80KB (80K x 8) FLASH