Σπίτι > Προϊόντα > Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) > Το POLMIC - τάσης αναφοράς > TS4061AICT-1.225
TS4061AICT-1.225
TS4061AICT-1.225
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά TS4061AICT-1.225 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος TS4061AICT-1.225
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή IC VREF SHUNT 1.225V SOT323
(σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος TS4061AICT-1.225 Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή IC VREF SHUNT 1.225V SOT323 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 164273 pcs Φύλλο δεδομένων TS4061
Κατηγορία Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) Τάση - Έξοδος (Min / Σταθερό) 1.225V
Τάση - Είσοδος - Ανοχή ±0.1%
Συντελεστής θερμοκρασίας 35ppm/°C Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SOT-323
Σειρά - Τύπος αναφοράς Shunt
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση SC-70, SOT-323
Τύπος εξόδου Fixed Αλλα ονόματα 497-15219-2
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA) Θόρυβος - 10Hz έως 10kHz 95µVrms
Θόρυβος - 0.1Hz έως 10Hz 10µVp-p τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Λεπτομερής περιγραφή Shunt Voltage Reference IC ±0.1% 15mA SOT-323
Τρέχουσες - Προμήθεια - Τρέχουσες - εξόδου 15mA