Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Τηλεοράσεις - θυρίστορ > TPA100RL
TPA100RL
TPA100RL
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά TPA100RL με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος TPA100RL
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή TRISIL TELECOM PROTECTION DO-15
(σε δολάρια ΗΠΑ)
6000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος TPA100RL Κατασκευαστής STMicroelectronics
Διαθέσιμη ποσότητα 264896 pcs Φύλλο δεδομένων SMP50, SMTPA, TPA
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Τάσης - μέλος Off 100V
Τάσης - ράμπας 133V Σειρά TPA, TRISIL™
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση DO-204AC, DO-15, Axial
Αριθμός Στοιχείων 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Τρέχον - μέγιστο παλμό (8 / 20μs) 150A Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 50A
Τρέχουσες - Hold (Ιη) 150mA χωρητικότητα 35pF