Σπίτι > Προϊόντα > Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών > Θυρίστορ - SCRs > TN815-800H
TN815-800H
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά TN815-800H με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος TN815-800H
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή SCR 800V 8A IPAK
(σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος TN815-800H Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή SCR 800V 8A IPAK Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 158741 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Τάσης - Κρατικές (VTM) (Max) 1.6V
Τάσης - μέλος Off 800V Τάσης - Πύλη Trigger (VGT) (Max) 1.3V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή IPAK (TO-251) Σειρά -
SCR Τύπος Standard Recovery Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση TO-251-3 Short Leads, IPak, TO-251AA Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Λεπτομερής περιγραφή SCR 800V 8A Standard Recovery Through Hole IPAK (TO-251) Τρέχουσα - Από μέλος (σε άλλους (RMS)) (Max) 8A
Τρέχουσα - Από μέλος (σε άλλους (AV)) (Max) 5A Τρέχουσες - Off μέλος (Max) 5µA
Τρέχουσες -. Μη Rep Surge 50, 60Hz (ITSM) 70A, 73A Τρέχουσες - Hold (Ιη) (Max) 40mA
Τρέχουσες - Πύλη Trigger (IGT) (Max) 15mA