Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Τηλεοράσεις - θυρίστορ > THBT27011DRL
THBT27011DRL
THBT27011DRL
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά THBT27011DRL με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος THBT27011DRL
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή TRISIL BIDIR OVP ASD 8-SOIC
(σε δολάρια ΗΠΑ)
2500 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος THBT27011DRL Κατασκευαστής STMicroelectronics
Διαθέσιμη ποσότητα 63350 pcs Φύλλο δεδομένων THBTxx011
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Τάσης - μέλος Off 270V
Τάσης - ράμπας 380V Σειρά THBT, TRISIL™
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Αριθμός Στοιχείων 3 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 30A Τρέχουσες - Hold (Ιη) 150mA
χωρητικότητα 80pF