T435-800T
T435-800T
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά T435-800T με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος T435-800T
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή TRIAC ALTERNISTOR 800V TO220AB
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs50 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος T435-800T Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή TRIAC ALTERNISTOR 800V TO220AB Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Τάσης - μέλος Off 800V
Τάσης - Πύλη Trigger (VGT) (Max) 1.3V Triac Τύπος Alternistor - Snubberless
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-220AB Σειρά Snubberless™
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση TO-220-3
Αλλα ονόματα 497-12377
T435800T
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 150°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Λεπτομερής περιγραφή TRIAC Alternistor - Snubberless 800V 4A Through Hole TO-220AB
Τρέχουσα - Από μέλος (σε άλλους (RMS)) (Max) 4A Τρέχουσες -. Μη Rep Surge 50, 60Hz (ITSM) 30A, 31A
Τρέχουσες - Hold (Ιη) (Max) 35mA Τρέχουσες - Πύλη Trigger (IGT) (Max) 35mA