T410-600H
T410-600H
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά T410-600H με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος T410-600H
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή TRIAC SENS GATE 600V 4A IPAK
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs75 pcs150 pcs525 pcs1050 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος T410-600H Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή TRIAC SENS GATE 600V 4A IPAK Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Τάσης - μέλος Off 600V
Τάσης - Πύλη Trigger (VGT) (Max) 1.3V Triac Τύπος Logic - Sensitive Gate
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή I-PAK Σειρά -
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση TO-251-3 Short Leads, IPak, TO-251AA
Αλλα ονόματα 497-6753-5
T410-600H-ND
T410600H
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 150°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Λεπτομερής περιγραφή TRIAC Logic - Sensitive Gate 600V 4A Through Hole I-PAK
Τρέχουσα - Από μέλος (σε άλλους (RMS)) (Max) 4A Τρέχουσες -. Μη Rep Surge 50, 60Hz (ITSM) 30A, 31A
Τρέχουσες - Hold (Ιη) (Max) 15mA Τρέχουσες - Πύλη Trigger (IGT) (Max) 10mA