T405Q-600H
T405Q-600H
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά T405Q-600H με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος T405Q-600H
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή TRIAC SENS GATE 600V 4A IPAK
(σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος T405Q-600H Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή TRIAC SENS GATE 600V 4A IPAK Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 188104 pcs Φύλλο δεδομένων T405Q-600
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Τάσης - μέλος Off 600V
Τάσης - Πύλη Trigger (VGT) (Max) 1.3V Triac Τύπος Logic - Sensitive Gate
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή I-PAK Σειρά -
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση TO-251-3 Short Leads, IPak, TO-251AA
Αλλα ονόματα 497-2556-5 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Λεπτομερής περιγραφή TRIAC Logic - Sensitive Gate 600V 4A Through Hole I-PAK Τρέχουσα - Από μέλος (σε άλλους (RMS)) (Max) 4A
Τρέχουσες -. Μη Rep Surge 50, 60Hz (ITSM) 35A, 38A Τρέχουσες - Hold (Ιη) (Max) 10mA
Τρέχουσες - Πύλη Trigger (IGT) (Max) 5mA Διαμόρφωση Single